| AdiMrr a întrebat:

Sunt cls. 6 si la scoala este un baiat care imi place mult.
As vrea sa stiu daca el ma place...
Vorbeste mereu cu mine, la ora de pictura m-a invitat sa stau cu el in banca, imi mai spune Gabriela care este al 2 lea pronume al meu si stie ca ma deranjeaza acest nume si in pauza sta numai cu noi, fetele. De la sfarsitul clasei a 5-a am aflat ca o sa se faca un bal de haloween la noi in liceu si macar vreau sa ma pregatesc daca o sa ma invite la bal.
Ma mai invitat un baiat la bal dar pur si simplu am fugit.....si nu am mai vb cu el panA LA SFARSITUL ANULUI....adevarul este ca sunt mai timida.

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

La varsa aia eu zic ca numai placere si ganduri la iubire nu are ala -Sunte-ti prea mici trebuie sa mai creste-ti.

| Swal a răspuns:

1. In clasa a 6-a ar trebui sa afli cum se fac operatii cu fractii si ecuatii de gradul 2.
2. Al doilea pronume nu exista, poate prenume.
3. Da, te place doar ca ar trebui sa-ti traiesti copilaria si-asa ruinata de facebook si alte chestii.
4. Vezi-ti de treaba ta.

| UnicornulFericit a răspuns (pentru Swal):

Am zâmbit de la punctul 1 până la 4. Best comment ever big grin

| AdiMrr explică (pentru Swal):

Prenume. Cand scriu repede mai gresesc. Stiu ca facebook e o prostie.

| Swal a răspuns (pentru UnicornulFericit):

blushing
Multumesc.

| Swal a răspuns (pentru AdiMrr):

Mai asteapta macar 3 ani. Bucura-te de copilarie. Facebook nu este o prostie, este accesat in mod abuziv de utilizatori, care ei sunt o prostie.

| AdiMrr explică (pentru Swal):

Copilarie? copilaria am pierdut-o de mult. doar am 13? mai merge acum sa ma joc cu ponei si sa imi fac codite impletite?

| Swal a răspuns (pentru AdiMrr):

Copilaria nu inseamna ponei si papusi. big grin