| madalllina a întrebat:

Buna tuturor :* As vrea sa stiu ce pot face in cazul in care nu mai pot intra pe id-ul de mess. Cand vreau sa ma loghez imi spune ca am o problema cu conexiunea la internet insa pe alte id-uri pot intra. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si ziua urmatoare mergea...sau poate ca cineva ti-a furat id-ul.Dar cred ca e de la yahoo.Ori ti-ai schimbat parola de prea multe ori.

| MickeyEs a răspuns:

Trebuie să te loghezi mai întâi pe mail, te deconectezi şi apoi încerci în fereastra de mess. Sper că te-am ajutat. happy

| madalllina explică:

Degeaba. Daca incerc sa ma loghez pe mail imi cere raspunsul la o intrebare pe care nu il mai stiu