| iulianaiilli a întrebat:

Heiii, poate vi s-a intamplat sa nu puteti intra pe mess. spune de conexiunea la internet, dar nu-i problema legata de asta. am tot incercat si nu-mi pot da seama sad multumesc mult

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Pe yahoo?

| iulianaiilli explică (pentru CinevaNou):

Daa

| CinevaNou a răspuns (pentru iulianaiilli):

Credeam ca-s singurul care mai foloseste laughing eu n-am avut probleme cu ei, dar alte persoane da. Deci incearca sa intri in internet explorer la internet options, iar la advanced, jos de tot, bifeaza use TLS 1.0.
Daca dai troubleshoot la mess ce zice in logul acela?

| denice1803 a răspuns:

Incearca sa pui proxy

| BiancaFGM a răspuns:

Si mie mi se intampla asa, problema este ca nu ai data si ora actuala : ))))
Seteaza-ti ora si data actuala :3
Byee!

| iulianaiilli explică (pentru BiancaFGM):

Am actualizat si data si ora. tot nu merge puppy dog eyes sad