| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ati apelat, vreodata, la serviciile unui astrolog?
Daca da, cum vi s-au parut?
V-a ajutat. acel astrolog, sa va rezolvati problemele personale?

11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bună! Nu am apelat la asemenea servicii.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

laughing))))) există oameni atât de creduli?

| Curious2 explică (pentru supadeceapa):

Supico, ai auzit de "Adevaruri ascunse "?

| Curious2 explică (pentru Curious2):

Este o emisiune pe postul de televiziune Antena 3.

| supadeceapa a răspuns (pentru Curious2):

Nu.

| Curious2 explică (pentru supadeceapa):

Ce zodie esti?

| supadeceapa a răspuns (pentru Curious2):

Vărsător

| gemeni6226 a răspuns:

Am ascultat pe Youtube din distractie, influenteaza oamenii creduli.Eu cred ca gindurile noastre sunt cele mai puternice forte care influenteaza destinul nostru.Devenim ceea ce gindim, atragem binele sau raul functie de ceea ce gindim.

| StrongHeart a răspuns:

Am apelat la o vrajitoare odata, adica ea a apelat la minelaughing
Aproape a reusit sa imi șuteasca bratara de aur, dar am ginit-o ca nu era pusa pe ghicit in stele.
Nu iti pune baza in stele, ca nu iti gaseste Marte partenerul de viata si nu o sa iti plateasca Saturn facturile.

| Theo94 a răspuns:

Astrologia este o PSEUDOstiinta.

| Justme79 a răspuns:

Buna trebuie să ai grijă la cine apelezi nu știu cât de ok sunt persoanele care se ocupa cu așa zisa astrologie ....eu am avut ocazia sa prind o tipă online pe un site și sinceră să fiu mare lucru nu mi-a spus... și eu mă pricep cât de cât să îți spun câteva chestii minore daca îți știu zodia happy dar asta nu înseamnă că chipurile mă și pricep cine știe ce, fac referință asupra aspectului cu astrologia că nu trebuie să te încrezi in nimeni, posibil să fie și cineva care se pricepe happy