| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, care e sensul vietii?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Tot.

| StrongHeart a răspuns:

Acceptarea mortii ca o etapa prin care vom trece toti.

| ioan452 a răspuns:

Eu zic ca sensul vietii ii sa-ti gasesti fericirea, sa ai o familie, nevasta, copii, sa te distrezi, sa calatoresti ca sa vezi locuri frumoase din lume.

| Andreimacelarul a răspuns:

Sensul vietii: Domnul nostru din ceruri ne-a oferit o viata pentru a intrtine relatii sexuale, pentru a fi romanii si pentru a avea bmw-uri, daca unua dintre astea nu te reprezinta poti apela la linia de sinucidere in masa https://www.youtube.com/watch?v=23ZD8e3PuBg