| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ce credeti despre megaopolisul New York?
L-ati vizitat?
Daca da, ce impresie v-a facut?

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu, dar abia aștept sa o fac.
Oricum ai multe de vizitat. New York ul este aproape cât România.

suntserios
| suntserios a răspuns:

L am vizitat.
Nu e cel mai curat oras, nicidecum cel mai sigur, dar este absolut fascinant.
Oamenii, miscarea continua, traficul, cladirile, parcurile, zgomotul si mai ales toate peisajele pe care le recunosti din filme.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Nemessys):

Statul new york e chia mai mic ca jumatate din Romania... Orasul e de vreo 20 ori mai mic

| mgtow a răspuns:

Suficient sa-l vad in Youtube sau gta 4 - nu imi place deloc, pare un labirint sau patrat deala care isi misca culorile prin rotatie daca te uiti de sus, mi.ar placea sa vizitez California

| Theo94 a răspuns (pentru Nemessys):

Nu confunda statul cu orasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E un oraş prea poluat cu imagini, culori şi bannere cu reclame şi aglomerat pentru preferinţele mele. Aş vizita în schimb Barbados.