| Almateeazender a întrebat:

Bună tuturor.
De ceva timp m-am certat cu o persoană şi aceasta m-a blocat pe Facebook, dar de curând ne-am împăcat şi acea persoană m-a deblocat şi am devenit iar prieteni. Însă când am intrat în contul acele persoane am văzut că nu îmi dă voie să îi dau mesaje şi nu pot să văd dacă este activ/activă....nici noi nu ştim de ce.
Ajutați-mă cu ce ştiți voi, dau Funda celui care mă ajută.

2 răspunsuri:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Probabil inca esti blocat/a, alt motiv nu ar fi daca pana acum ati putut comunica. Succes!

| Almateeazender explică (pentru Anonim9114562123):

Nu are cum...m-a deblocat şi suntem prieteni acum, dar a încercat şi el să facă ceva şi nu a reuşit.