| LoveForShania a întrebat:

Am o intrebare legata de TPU... : Nu merge sa intru la nicio categorie! Imi apare : Internet Explorer cannot open the file,, si imi scrie link`ul", Operation aborded
De ce? Nu pot intra la nicio categorie de pe TPU! HELP!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil defecțiuni tehnice ale server-ului, trebuie să mai insiști până reușești.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Foloseste Mozilla Firefox.Va merge sigur.Internet explorerul tau este depasit.

| LoveForShania explică:

Pardon : La nicio categorie nu pot intra~!

| PureCherry a răspuns:

Este o defectiune de la ei se v-a rezolva

| Cuuukii a răspuns:

Aceasi problema o am si eu, dar acum folosesc Google Crome si merge perfect :*mai bine ca Mozzilahappy

| NoName0011 a răspuns:

Descarca internet exlorer 8, am patit si eu asa ceva, de cand am instalat programu nici o problemalove struck.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Si mie mi se intampla la feltongue
dar dau reincarcare de mai multe ori si merewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste mozila sau operahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, nici eu nu pot intra de pe internet explorer.Incearca pe mozilla, acolo mergewinking.