| alysk84ever14_6997 a întrebat:

mi-a venit ciclu de curand si nu stiu daca e bine sa dormi peste noapte cu acelasi tampon sau absorbant. nu vreau sa ma trezesc din 3-4 ore in 3-4 ore sa mi-l schimb.

Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Seara, inainte de a te culca, te speli bine si il schimbi. Daca dormi mai mult de 7 ore, te mai scoli o data in timpul noptii si il schimbi. Dimineata, te speli iar si te schimbi. Daca dormi in jur de 7 ore, poti sa-l lasi neschimbat, cu conditia sa te speli si sa te schimbi imediat cum te trezesti.

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Dormi linistita... spune unde stai ca vin eu sa ti l schimb

| alysk84ever14_6997 explică:

Dar eu stiu ca nu e bine sa te speli acolo cand esti pe ciclu