| Cristina_3056 a întrebat:

Uitati aici un numar de telefon care ma streseaza si nu stiu cine e iar cannd sun imi da ocupat.0758376152.Daca aflati cine e sau macar daca e fata sau baiat (in caz ca va raspunde)spuneti-mi si mie va rog.Tnks mult.Altceva nu stiu ce sa mai fac, sa imi schimb eu numarul din cauza asta nu vreau pentru ca am si o groaza de credit pe numarul asta.Ma enerveaza suna noaptea tarziu si nu raspunde dupa asa ca eu nu pot afla.Ms mult.

Răspuns Câştigător
| Delia a răspuns:

Eu, ca sa scap de unele apeluri stresante mi-am instalat in tel. programul "Blacklist" si am introdus acolo numarul pe care am dorit sa-l blochez si am scapat pentru totdeauna de problema asta.Incearca

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu raspunde niciodata la numere de telefon, pe care nu le cunosti si asa ai rezolvat problema. Eu am patit-o urat de tot, am raspuns la un numar necunoscut, persoana s-a recomandat ca fiind operator Orange si m-a prostit in asa hal, incat am incarcat un numar de telefon necunoscurt cu 30 euro...naspa, nu?!

| paramore a răspuns:

Doamneeeeeeee... elena dar cum e posibil asa ceva? o fi vreun admirator secrethee hee

| un copil:x a răspuns:

De ce ne pui pe noi sa sunam, cand si tu poti foarte bine sa-l suni dupa alt numar sau sa pui o prietena sa vorbeasca(in caz ca iti cunoaste voceathinking)?

| Cristina_3056 explică:

Nu am vrut sa sune chiar asa. Dar daca vreti puteti lua numarul sa va treceti timpul eventual sa faceti farse nu stiu...happy