| Diia94 a întrebat:

Va mai aduceti aminte te ciocolata BumBum? Nu era buna? love struck Cand eram mica o adoramlove struck Pocnea in guralaughing Voi ce preferati cand erati copii?

10 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cum a zis HighwayToHell, Sugus si jeleuri, prima mea iubire din copilarie. Si sa nu uit de bomboanele acelea gen M&M's - Bonibon puse intr-un tub alb, pe care scria mare BoniBon si cateva bombonele de jur-imprejurul numelui. Ciocolata Poiana era de asemenea preferata mea. laughing Imi place ca ai adus aminte de partea asta a copilariei de care uitasem: dulciurile!

| Diia94 explică (pentru znstr):

Dar "moartea" mealaughing 3-5 ani sticsuri si pufarinelaughing

| znstr a răspuns (pentru Diia94):

Pufarinele, da! Uitasem de ele, si d-alea mancam destul de des. laughing love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Sugus (eram moartă dupa bomboanele ălea; nu ştiu de ce)
-ciocolata PAPI ( îi mâncam mai întâi urechile ursului, apoi capul)
-croissant-urile 7DAYS ( cu ciocolată; cu altceva nu voiam - acum mi se par greţoase)

| Diia94 explică (pentru anonim_4396):

Da! vezi u atunci bagam la ciocolata ...si acum mai deloclaughing Sau crema fineti doamne cat de dulce e ..numai pot so mananc acumlaughing dar atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bomboanele Cip.
O rugam pe bunica-mea sa le puna pe coliva, ca decor. Combinatia asta e letala!

| Diia94 explică (pentru anonim_4396):

Alea rotunde turtite asa si colorate? La cutiutza mica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diia94):

Mda, alea mici-mici... in copilarie erau la punguta triunghiulara de plastic, mai tarziu le-au mutat in cutiuta.

| EUgenERATION a răspuns:

Iată că Bum-Bum revine cu ceva mai complex, de la Milka! Yupi! http://dintre-noutati.blogspot.ro/2014/04/milka-choco-jelly.html (o să se mai pună poze zilele astea - le au cei de la site, dar nu le-au scos din aparatul foto și o să aranjez un pic textul!; site în versiune beta 2) însă nu e chiar cea mai bună ciocolată, dar merită încercată și s-ar puteavsă fie cea mai vândută ciocolată Milka! Și mai există doar Bum Bum ca bombonele gumate, dar se găsesc greu... Sunt niște pliculețe...

Și preferam atunci mult pepsi pentru capace și premii pe care nu le-am văzut niciodată, pufuleți mâncam în prostie (Cheetos apăruse la un momentdat, se mai fabrică în USa și Australia) și bum-bum... Toate prostiile băgam în mine și acum o mai fac!

| Andrei_Claudiu_1997 a răspuns:

Mama!:X o adoram, ciocolata alba cu aroma de capsuni, Delicious!
Se gaseste pe net vreo poza? as vrea sa o mai vad odata...