| alex333mortewizard a întrebat:

Va rog raspundeti repede^^...Eu sunt in Italia si am catzi va amici in Romania.sad.as vrea sa le scriu nu mesaj frumos de 1 martie..va rog dati-mi unul pentru amici buni (baieti) si unul pentru aici (fete)...va rooog raspundeti repedehappy. funda Maree.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, ce-l mai frumos cadou este să te aduci pe tine acasă... Iar ca un cadou frumos ar fi, să le transmiţi multe urări din inimă că ţi-e dor de ei şi ai vrea să te întâlneşti şi să petreceţi timpul cum aţi făcuto înainte să pleci, iar pe fete pupăle dulce.
Succes şi ai grijă de tine.

| Flory1243 a răspuns:

Buna.Pai eu o sa iti dau cateva tu poti sa alegi din ele. Firul alb cu firul rosu
Impletit cu gingasie
Vor sa lege si mai mult
SCUMPA NOASTRA PRIETENIE sau Un trandafir cat de
Tot isi schimba
Dar un prieten
Ramane toata! sau Iubirea e un vierme
Ce roade ne-ncetat
O inima de fata
Si un suflet de baiat sau Nu ma uita se numeste o floare
Nu ma uita se scrie-n scrisoare
Nu ma uita se spune mereu
Nu ma uita iti spun si eu fiindca tot esti mai departe de ei. Sper ca te-am putut ajuta. Funda?