| ClaudiaQuadrara a întrebat:

se apropie 8 Martie, ziua mamei. mama mea este in Italia de 5 ani.as vrea sa-i scriu un mesaj care sa ii "ajunga la inima'. m-am saturat de mesajele de pe net. vreau ceva mai special.cine imi da cel mai frumos mesaj. ii dau funda+vot.:kiss

Răspuns Câştigător
| GottaLOVEpink12 a răspuns:

Daca ti se pare inimoasa si dragastoasa acesata scrisoare pe care am scris-o special ca sa eu dai mamei tale atunci daio.

"Draga mama, eu ti-am scris o scrisoare fiindca mi-e dor de tine.As vrea sa-ti spun ca fara tine eu nu as fi existat. Fara tine, eu ma simt de parca as dormi in spini de flori iar cand tu esti cu mine sufletul tau imi aduce alinarea, iubirea ta imi aduc blandetea. Abia astept sa-ti vad ochii tai ca stelele de pe cer.Aceasta e scrisoarea mea pentru tine ca sa-ti aduci aminte de mine.

Fundita? happy

| ClaudiaQuadrara explică (pentru GottaLOVEpink12):

Multumesc.e frumoasa.adica,m-a emotionat.sad

2 răspunsuri:
| MonsterBunny_Pinky_1996 a răspuns:

Nu e nevoie de un mesaj lung. e de ajuns sa ii spui cat de dor iti e de ea. si cat de mult o iubesti.