| Stefania a întrebat:

Va uitati la "Next top model by Catalin Botezatu"? Care este preferata voastra? Care credeti ca va ajunge castigatoare?

22 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Imi place de Lucia Popa happy, la fel ca marea majoritate.

Si la fel ca si TraficDeMentosane, o urasc pe Sarastraight face

| KidOoNh a răspuns:

Ema

| TraficDeMentosane a răspuns:

Mie imi plac toate, dar am o preferata big grin :
Emma :X

Si o urasc pe Sara... big grin

| Unique_5973 a răspuns:

Sara imi place la nebunie, stie ce vrea e hotarata si nu-mi place de emma e prea copilaroasa...

| Stefania explică:

@noidentityforyou preferata mea este Lucia Popa (la fel), iar pe care o urasc cel mai mult si care ma scoate din sarite este tot fata aia din Timidoara, sper sa castige Lucia!love struck

| dragutza98 a răspuns:

Mie imiii place Lucia Popa

| BoBBy a răspuns:

Mie imi place de fetisoara cu botox big grin,

| CocoM a răspuns:

Roxana va castiga, sigur! totusi primele eliminariau fost in diagonala: prima Anca, apoi roscata, apoi Sara, apoi Adela :-

| Cosmiiina a răspuns:

Preferatele mele sunt Roxana, Emma si Otilia.
sper sa castige una dintre ele:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place suuper mult de luciaa.:X. sper sa castige. bine ca nu a fost eliminata...iar sara aia sa nu mai comenteze atat ca nu stiu mai nimic.are si ea 16 ani si gata...nu o suport.sa o ia la bataie sau sa o elimine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa va placa de lucia? pe desupra ca nu are tarsaturi de model mai e si grasa si are niste buze.iar sara e mult mai frumoasa...acum totusi sa vdm adevarul.dar ce acare chair merita sa castige este alexandra:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de roxana,cea maritata, iar sara e groaznica stie numai sa critice si nu se uita la ea, sper sa plece cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult si de inga e draguta, iar ema e super frumoasa.iar sara sa nu o mai criice ca e copil ca si ea tot doar 16 ani se crede prea matura si nu e deloc stie doar sa se stramba daca as fi in locul luciei i-as arata cane e sefa asa ca ii dau un sfat sarei sa nu mai fie asa increzuta ca nu ii merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele doua pisi, adica Lucia si cea din Dorobantilaughing sunt putin mahalagioaicewinking nu-i nimic, sunt fete mult mai frumoase.O prefer pe Sarawinkinghappy

| Cristina_5283 a răspuns:

Emma 100%

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Buna! Da, ma uit si preferata mea este Lucia Popa, sper ca ea va fi castigatoarea, si cea care ma enerveaza este fata aia de 16 ani din Timisoara care se crede cea mai tare si marelaughing. Preferata ta care este? si care nu iti place?big grin

| sweetydeea a răspuns:

Mi`e`mi place de Emmalove struck o fi ea copilaroasa. sau ca are 16 ani, dar e sooperba sa recunoastem. si in plus Lucia e prea mahalagioaica si prea fitsoasa oricum. cea mai buna v-a castiga:* Eu Cred ca Emmalove struck

| Francesca5 a răspuns:

Buna ma numesc Francesca si sunt din Tg-Jiu.Preferata mea este Emma si sper sa ajunga castigatoare, dar sa lase copilariile.Mie imi mai placea mult si de Lucia.O uram pe Laura si ma bucur ca a plecat, mai e si Sara care era draguta, dar foarte scunda si ii critica pe toti! Eu cred ca va castiga ori Madalina ori Emma.Asta e parerea mea! Ceaukiss

| alinagabriela a răspuns:

Mie imi place de:roxana, otilia si sara. iar pe luci si madalina le urasc

| ooopaaa a răspuns:

Preferata mea e ema si roxana...o urasc pe lucia popa si alexandra.dar imi mai place si de madalina si sara

| sabryna_4851 a răspuns:

Emma este fata favorita pentru ca este mai frumoasa decat Madalina.Madalina are riduri si e urata.

| Andreea_9425 a răspuns:

Buna,ma numesc Andreea, sunt din Bucuresti si ma uit la Next top model.Preferata mea si viitoarea castigatoare este Emma. Emma a ajuns deja printre ultimile trei. Ourasc pe Laura si ma bucur enorm ca a plecat.Era super urata si proasta si la poze statea doar cu barbia in sus.O urasc si pe idioata aia de Sara care mereu se credea cea ma buna dintre toate.Critica pe toata lumea.Pun pariu ca, daca se uita Laura s-au Sara se sparge oglinda.