| Stefania a întrebat:

Va uitati la "Next top model by Catalin Botezatu"? Care este preferata voastra? Care credeti ca va ajunge castigatoare? SINCER!

14 răspunsuri:
| Mauve a răspuns:

Da, pai mie imi place de aia roscata casatorita si de aia care se spune ca este fitoasa, cu cafeneaua din Dorobanti.Mai e una pe care o stiu, ca am retinut doar cateva, este aceea pe care a pus-o Catalin Botezatu sa-si dea jos sutienul, dar mi se pare.nu stiu. e mai deosebita, este o provocarelaughing

| Lalala a răspuns:

Pisi 1, pisi 2 sau cea roscata[casatorita]happy

| katherine_9164 a răspuns:

Pai...preferata mea este emmalove struck
este foarte draguta, iar eu as vrea sa castige ea...dar cred ca alexandra va castiga pentru ca mereu zice ca face poze frumose etc.si este si foarte slaba, dar eu sper ca emma va castiga...acum o sa vedemstraight face

| LuizaaxD a răspuns:

Sincer cred ca ar ajunge fata aia pisi 1 fata aia ia cam cucerit inima lui bote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sara esti mai rea vrea sa castige nu-mai ea si este enervanta castogatoarea va fi pisi 1, asa cred eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu cum de va plac "pisile" laughing Emma/Alexandra/Laura/Inga

| toteu01 a răspuns:

Pai mie imi place mult emma, inga, lucia ...cred ca va castiga .lucia.imi place mult

| Delly_6322 a răspuns:

Sara

| Delly_6322 a răspuns:

Otilia vreau sa castige :X

| Delly_6322 a răspuns:

Otilia

| FuwafuwaNoKumo a răspuns:

Pai sunt de parere ca Laura va castiga, deoarece ea chiar are aliura de model. E mai "scleteron", are pana si fata ca adevaratele modele. Ma uit destul de des pe fashionTV si dupa parerea mea ea merita sa castige.
Aia cu Dorobanti nu cred, are mai multe sanse sa ajunge pe coperta unei reviste playboystraight face. Sara este o intepata, fitoasa si vorbeste de parca ea e trecuta deja prin viata.
Oricum aseara a fost haioasa faza cu :"Pe mine Galatescu m-a invatat sa merg asa"laughing

| Roxanaaa_3619 a răspuns:

Preferata mea este Emma smug Si Olga este frumoasa >:d

| Roxanaaa_3619 a răspuns:

Noroc Emma si Olga!