| GeorgeMihai a întrebat:

Buna!

Vi s-a intamplat vreodata sa deblocati un fost / fosta de pe Fb dupa o perioada fie lunga sau scurta de timp? Care a fost motivul?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, dacă l-am blocat acolo rămâne. Pur și simplu nu umblu la lista de block niciodată și nu văd sensu să mă apuc așa random să intru să-l scot

| GabiDumitrescu a răspuns:

Eu unul nu ii inteleg pe aia care blocheaza fostii... de ce nu ii omoriti, mai bine, ca sa stiti o treaba?

| Catrice a răspuns:

Nu,n-am făcut asta.

| Frank51 a răspuns:

Niciodata nu am blocat foste, pe cele misto inca le am la prieteni, pe cele toxice unfriend.

| Sofer a răspuns:

Nu am ce fosta sa deblochez laughing ca nu m-am mai obosit sa fac efortul asta. Oricum m-a blocat ea prima. rolling on the floor Nu ma mai interesează persoana ei.

| Werrich a răspuns (pentru Sofer):

Fa-ti un alt cont de Facebook big grin

| Sofer a răspuns (pentru Werrich):

Am făcut ca să vad ce mai face. laughing

| Werrich a răspuns:

Buna! Mi s-a intamplat. Motivul a fost sa o urmaresc sa vad cu cine s-a cuplat si cum a trecut peste despartirea noastra. Ori asa ori am facut alt cont si pe cel vechi am lasat-o blocata.

| DenqOO a răspuns:

Pai ori ca am vrut sa ma ne impacam, ori ca mi s-a parut getul imatur, ori pentru ca mi-a trecut supararea

| Dobrinx a răspuns:

Si eu am facut asta :]] Dupa nu stiu cate luni, motivul a fost ca voiam sa vad cateva poze cu ea, nu o mai vazusem de mult. Nu e mare lucru big grin

| shareable a răspuns:

Da pentru ca nu am vrut sa tinem dusmanie, m-am linistit, am trecut peste si puteam fi prieteni

| GeorgeMihai explică (pentru shareable):

Sa inteleg ca ati rămas prieteni in co in continuare?

| shareable a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Da suntem bff acum. Ne-a prins bine ca ne-am blocat ca am putut sa trecem amandoi peste. Daca ne-am fi urmarit poate ne-am fi facut gelosi si ar fi fost suferinta mai lunga xd

| GeorgeMihai explică (pentru shareable):

Dar dupa ce l-ai deblocat, tu ai fost primul / prima care te-ai băgat în seamă cu persoana pe care ai deblocat-o? Si daca Da, după cât timp ti-ai contactat persoana pe care ai deblocat-o?

| shareable a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Am lasat-o o perioada in pace, sa ne reobisnuim sa ''ne revedem'' zilnic pe Facebook/insta si i-am scris dupa ziua ei (dupa o luna, doua cam asa dupa ce am deblocat-o). Dar nu am amintit nimic de ce a fost intre noi. Am vorbit foarte normal. Asa am inceput sa ne reimprietenim. Si acum uneori mai facem misto de ce prosti am fost in relatia aia pentru ca a fost de mult si nu ne mai afecteaza

| GeorgeMihai explică (pentru shareable):

Ai mesaj în privat pe TPU.

| dizzuupss a răspuns:

Sunt curiosi de cum iti mai e viata, ce mai faci si cum iti merge.