| Niki_3449 a întrebat:

Vineri mi am bagat un pierce in limba (la salon) este normal sa am limba putin galbena?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E normal sa te poti infecta facand tampenii. Dar si popii trebuie sa aiba de lucru. Nu?

| Niki_3449 explică:

E normal sa fii prost, nu i asa?

| Salontanul a răspuns (pentru Niki_3449):

Corect! Numai un prost isi gaureste limba.

| Niki_3449 explică:

Prost esti tuwinking si ce te f pe tine grija?tongue

| Salontanul a răspuns (pentru Niki_3449):

De unde stii ca eu sunt prost? Eu n-am facut nimic care sa dovedeasca asta. Tu ti-ai gaurit limba ca un idiot. Daca erai un pic destept te duceai la medic si nu scriai aici sa afle lumea ce prost esti. Asa cum dau rspunsuri la multi, pentru ca ai intrebat, ti-am raspuns si tie. Deci, nu am o grja speciala pentru tine. Ma doare insa cand vad cati idioti sunt pe lumea asta. Si, nu te chinui sa-mi mai raspunzi ca ti-am dat "ignore" pentru a scapa sa-ti mai raspund pe viitor. Sa cresti bou mare!

| Niki_3449 explică:

Marsh in mm de zdreanta