| maria999 a întrebat:

Voi ce credeti mai exista prietenii adevarati?

Răspuns Câştigător
| chyccorita a răspuns:

Eu nu mai cred in existenta lor laughing si daca sunt, sunt rari (pe cale de disparitie)La bine toti sunt prieteni iar la greu nu stiu cum sa fuga mai repedelaughing

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Dar sunt ca vulpea polara.Pe cale de disparitie.Trebuiesc stransi in rezervatii.

| Musique a răspuns:

Da.Și tu ai putea fi pentru cineva un prieten de nădejde.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Renunță la un"i" din postarea ta.
Alegi! Ori "prietenii adevărate", ori "prieteni adevărați".
Ai grijă cum formulezi.

Răspunsul e NU! sad

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Mai exista si prieteni adevarati doar ca ei au versiunea Trial Version (14 days) laughing
Bafta!

| Weedier a răspuns:

Da.Poţi să-ţi dai seama destul de uşor.În preajma unui prieten adevărat te simţi bine, poţi fi tu însăţi.
Pa, pa.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Weedier):

Poti sa fii tu insati in fata in fata oricarui om care se da drept prietenul tau, dar nu poti sa stii cum este cu adevarat.

| Weedier a răspuns (pentru Wehrmacht):

Ba poţi.Eu,cel puţin, mă simt naşpa în preajma unui prieten fals.Îmi dau seama dacă are două feţe, nu e prea greu.De altfel, în zilele noastre, nu îi prea duce capul pe oameni să ascundă ceva pentru mult timp.

| zaratu a răspuns:

Mai rar sa existe prieteni adevarati in ziua de azi

| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Cu siguranță, doar că trebuie să știi unde să îi cauți.

| Swan39 a răspuns:

Posibil, dar rar găseşti aşa ceva.

| Netrider a răspuns:

Da, mai exista, insa o prietenie se cladeste in timp si ca orice relatie intre doi oameni va avea incercarile ei care odata trecute cu bine vor aprofunda acea prietenie.