| yoa23na a întrebat:

voi ce credeti totul e intamplator in viata sau nimic nu e intamplator? din experientele voastre.

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Absolut nimic nu este intamplator.Si faptul ca ieri ai mancat o pizza nu e intamplator.

| Chαяtreux a răspuns:

Nimic nu cred ca e intamplator :s

| neutrino a răspuns:

Nimic in viata nu este intamplator.

| yoa23na explică (pentru neutrino):

Vad ca parerile sunt impartite...

| greyhound a răspuns:

Si una si alta

| yoa23na explică (pentru greyhound):

Adica?

| greyhound a răspuns (pentru yoa23na):

In general imi ghidez viata dupa principiul "nu exista asa ceva numit destin sau soarta" si daca e sa am o experienta pe care nu mi-o pot explica o bag repede la sertarul cu "Shit Happens". Dar mai am din cand in cand (rar, foarte rar) si niste momente conspirationiste in care imi doresc sa cred ca poate totusi nu doar "s-a intamplat"

| yoa23na explică (pentru greyhound):

Ok