| Maariiaa a întrebat:

Bună,
Voi ce scopuri aveți în viață? Argumentați!
Am nevoie de multe păreri pentru motive personale.

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Eu am planuit sa termin liceul, urmez facultatea de drept, apoi voi pleca din tara in America sau Australia cu prietenul meu.Ne vom angaja pentru a ne cumpara o vila.La timpul ei,vom face o fata, si dupa suficienta munca ne vom chema parintii acolo, pentru ca meritahappy

1 răspuns:
| LauraLl a răspuns:

Pai.scopul meu in viata (stiu ca e cam ciudat pentru personalitatea mea)e sa devin o avocata de succes cu 2 copii baiat si fata big grin pentru ca mereu mi-a placut sa am legatura cu ce se intampla in jurul meu big grin