| rasu a întrebat:

Ziceti ma, aici dati sfaturi pe care si voi ati vrea sa le aplicati si nu aveti curaju?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma! happy

17 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cel putin eu ajut si dau sfaturi asa cum le-am dat copiilor mei/din trairile mele, sunt la varsta care nu imi permit sa dau un sfat doar de dragul postarii ori pentru altceva "benefeciu" ajut si sfatuiesc acolo unde chiar cred ca pot oferi un mic ajutor, unde ma depaseste, dau next si am rezolvat situatia.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Nu,ma.Aici dam sfaturi celor care au nevoie de ajutor. Unii dam sfaturi din propria experienta de viata.Altii,ca sa se afle in treaba.

| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei dau sfaturi din exprienta, si pentru funda sau voturi. Daca sfaturile ajuta sau sunt apreciate de cel care le cere, cu atat mai bine.
PS.Si o critica poate fi luata ca sfat.

| Dariusuu a răspuns:

Cât timp sfaturile sunt utile nu cred că mai contează dacă avem curajul sau nu.

Toate cele bune.

| Naяutσ a răspuns:

Aha frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau sfaturi doar din experienta si numai pentru ajutor. Nu imi bat joc de nimeni cum fac unii din distractie sau imaturitate.

| iubesc a răspuns:

Nu.Dau sfaturi ca sa ajut, nimic mai mult.

| TheDarkestBeauty a răspuns:

De ce? Crezi ca daca e problema ta trebuie sa fie si a noastra?
Aici dam sfaturi celor ce au nevoie si punem intrebari cand o situatie ne depaseste.

| rasu explică (pentru TheDarkestBeauty):

Nu fii asa aroganta happy aroganta e slabiciune. nu-ti arata slabiciunea daca vrei sa pari frumoasa dupa cum ti-ai scris si in nickname

| TheDarkestBeauty a răspuns (pentru rasu):

Frumusetea e o calitate nu o virtute, nu o dobandesti te nasti cu ea.Si numele nu l-am ales eu ci prietena mea mi l-a propus ca sa combin exteriorul cu interiorul.

| rasu explică (pentru TheDarkestBeauty):

Nu stiu altii cum is da de exemplu pentru mine o fata poate sa aiba stele in par daca in "interiorul" ei e o aroganta. so beauty...nu prea merge..nu stiu. toata lumea e beautifull happy interioru face diferenta big hug hugs and kisses

| TheDarkestBeauty a răspuns (pentru rasu):

Nu ca as fi rea pe dinauntru, nu asta am vrut sa zic.Ea spune ca sunt rea pentru ca am refuzat cativa baieti care erau chiar de treaba doar pentru ca nu vreau o relatie acum.happy

| rasu explică (pentru TheDarkestBeauty):

Stai linistita nu agat fete pe TPU laughing am vrut numai sa ma lamuresti de ce esti asa revoltata pe intrebarea mea. doar pentru ca am vorbit frumos cu tine pentru ca esti fata, nu inseamna ca te agat.

| TheDarkestBeauty a răspuns (pentru rasu):

Nu asta am vrut sa zic, scuze daca nu m-am exprimat clar.Ai zis ca eu sunt rea sau ceva de genu in interior si degeaba exteriorul si eu ti-am zis motivul pentru care prietena mea ma crede rea, nu era nici un apropo

| rasu explică (pentru TheDarkestBeauty):

Bine happy

| AndreeMeaw a răspuns:

Nu.laughing))). Da-i sfaturi pentru cei care au nevoie de ajutor.puppy dog eyes

| alincool22 a răspuns:

Eu chiar nu si vorbesc serios