| BellsC a întrebat:

Buna!
Voi cu ce note ati inceput clasa a 9a? Ca eu numai stiu cat si cum sa invat cryingcea mai mare nota e 7...in restsad sunt tare dezamagita de la 9 si 10 am sarit la 4 ...deci chiar de cand am inceput liceul am invatat si tot degeaba.

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

Eu am incasat un 2 pentru copiat si dat afara asa ca stai bine. Acum sunt pedepsit in casa noroc cu amaritul de motan, ca el ma baga in seama, dar si el doarme cu sforaituri