| Punishment a întrebat:

Voi cum procedati cand sa zicem ca v-ati intalni cu cineva mai putin cunoscut pe trada, o persoana cu care ati vorbit 1 singura data, o salutati da ea/el nu saluta inapoi. Data viitoare o mai salutati?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Considerand ca prima data nu a observat o saluti si a doua oara mai evident, daca nu raspunde nu mai are rost.

8 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Daca ti s-a intamplat, probabil nu te-a recunoscut si a crezut ca vrei sa te bagi in seama aiurea. Mie mi s-a intamplat, iar a doua oara cand am intalnit persoana respectiva, m-a salutat ea. happy

| everyyoueveryme a răspuns:

Nu, dao'n *** laughing
Am patit chestia asta doar once.Ne'am vorbit odata si ne'am salutat apoi. Dar persoana si'a pierdut interesul probabil, si nu mi-a mai rasp la salut. Cum spuneam...

| kennyisdead a răspuns:

NU. de ce sa ma umilesc in fata unui necioplit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O saluti si a doua oara si daca nu raspunde, de-abia de atunci incolo n-o mai saluti, poti sa o si atentionezi ca ai salutat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il/o salut si a doua oara. Poate nu ma auzit.Asa e civilizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as mai salutao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as mai salutao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as mai salutao