| SilentRain a întrebat:

Ai regretat vreo data ca ai cunoscut o persoana?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, acum vrea sa vorbim matur

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu se pricepe la oameni, dă-i pace mai are și ia de învățat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar am fost eu de vină.

| Freya1 a răspuns:

Da si nu una.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, am avut ceva de învățat de la fiecare.

| Plato a răspuns:

Nu, toate m-au invatat ceva.

| deeeaqq a răspuns:

Dap

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Daaaaaaaa

| CleanHeart a răspuns:

Nu, cum ar fi sa regret o persoana cu care cândva am ras și am amintiri?
Nu as putea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| OrdanKarris a răspuns:

Nu, nu regret persoanele intalnite pentru ca am invatat din toate experientele cate ceva. Dar ar fi fost frumos sa stiu multe din ce stiu acum, atunci! M-ar fi scutit de multa bataie de cap. Da-i romanului mintea de pe urma.

| IonutCG90 a răspuns:

Niciodată. Ăla e caz fericit să cunoști ce fel de persoană e o persoană. E un dar, nu mulți îl au, cred că=l am și-i mulțumesc lui Dumnezeu pentru asta, e si un dar dar si un blestem întradevăr.

| vjr1979 a răspuns:

Da, mai multe. Fosti colegi, o sefa... Ce e trist e ca le-am cunoscut silit de imprejurari, nu ca ar fi depins de mine.