| Diana7383 a întrebat:

Vreau sa aflu cum trimit prin fan curier.Trebuie sa platesc cand il trimit daca persoana plateste tranportul pe mine ma costa ceva a trimit? Daca persoana nu doreste pachetul. mil aduce inapoi? Cand ajung banii. voi fi anuntata? Trebuie sa primesc 155 lei. ce inseamna rambus?
multumesc.

1 răspuns:
| quintron a răspuns:

Ramburs inseamna ca nu poate ridica pachetu pina il plateste!
poti trimite orice pachet cu plata la destinatie cu conditia ca repsctivul sa suposrte toate chetuielile in caz ca refuza pachetul platesti transportul lui dus intors