| fede12 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe net si vreau sa stiu daca persoana de la posta de unde voi lua coletul va stii ce e acolo..adica eu trebuie sa semnez o chestie dau bani si iau coletul...cred.laughing.iar pe foaia aia pe care o semnez scrie ce e in colet? laughing vreau sa ii iau un cadou unei prietene si tatal ei e postasul..si nu vreau sa stie ce cadou ii iau lu' fica'salaughing)Fundaa!:X

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nicaieri(doar daca este scanat)nu se stie ce este in colet.

| amethystmoon a răspuns:

Nu stie nimeni. Dar nu poti sa comanzi prin curier rapid. Ca sa nu te mai incurci cu posta romana (care, fara sa-l jignesc pe tatal prietenei tale, e o institutie deplorabila). Cel mai probabil o sa trebuiasca sa te duci la posta dupa colet, nu o sa ti-l aduca acasa...

| Dyana100 a răspuns:

Ei nu stiu ce e in colet.