| Bubutza13 a întrebat:

vreau sa fac un vlog! Lasati provocari sau intrebari aici! happy
Cel mai bun primeste vot+funda big grin

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Te filmezi si incepi sa vorbesti anumite lucruri, diverse subiecte. Un fel de emisiune. Asta inseamna vlogging. Cum fac de exemplu: Tequila, Doza de has, Mihai Zmenta, etc.

2 răspunsuri:
| Enki a răspuns:

Mai intai spune-mi despre ce e acel vlog ca sa iti pot da provocari

| drogh a răspuns (pentru Enki):

Te filmezi si incepi sa vorbesti anumite lucruri, diverse subiecte. Un fel de emisiune. Asta inseamna vlogging. Cum fac de exemplu: Tequila, Doza de has, Mihai Zmenta, etc.

| Tincu_Cosmin_1914 a răspuns:

Ce spui sa te bati cu apa sa intri intr-un taxi si sa ies pe patea celalta
sa te comporiti ca un nebun in parc sa zi ca l-ai vazut pe dumnezu pe fiecare om care il vezi sa zi ca era sa mori
intr-un taxi Ce zici?