| Amedutza a întrebat:

Vreau sa stiu parerea voastra despre canalul meu! Multumesc!

https://www.youtube.com/c/Amedutza

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Surprinzator de bun. Mai ai mult de lucrat. Nu prea ar trebui sa critic preferintele editoriale, dar de obicei simplitatea e mai buna decat extravaganta, mai ales cand vine vorba de fonturi.

Asta si mai e de lucrat la SEO. Continutul e bun.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Destul de simpatic, de amuzant. dar nu te lua după mine. Fiind și eu ardelea, apreciez și simpatizez stilul și culoarea locală. Clipurile destul de captivante, dar prea scurte. Nu par a avea o tematică prea profundă, un pic prea personale, gen reportaj pe viu. Este și acesta un stil. Dar nu am, eu cel puțin, motiv să revin să vizitez din nou canalul.

| Amedutza explică (pentru sadrian46):

Multumesc pentru sfaturi!
Apreciez sinceritatea.

| gemeni6226 a răspuns:

Ar trebui sa vada si baiatul meu mama mea vs mama altora pentru ca eu ma comport mereu frumos (mama altora) si nu ma aprecieaza mereu ma comenteaza si nu sunt buna ar trebui sa aiba o mama ca in video (mama mea)ca poate atunci ar sti sa faca diferenta si m-ar aprecia.Deci canalul e original si are videoclipuri bune.