| MGCD a întrebat:

Vreau sa urmez facultatea de medicina generala, dar nu stiu ce oras as putea alege. Oscilez intre Cluj, Bucuresti, Targu-Mures si Timisoara. Care credeti ca ar fi alegerea corecta si de ce? Nu conteaza dificultatea admiterii, ma intereseaza in mod deosebit practica care se face in spital si seriozitatea cadrelor didactice. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti. Asta pentru ca UMF Carol Davila este recunoscuta ca una dintre cele mai bune facultati din Europa.