| Luckian07 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca a-ti avut niste intamplari paranormale reale? Si daca ati avut spuneti-mi-le si mie!

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mi s-au intamplat multe lucruri ciudate, unora le-am gasit posibile explicatii logice, altora (inca) nu. Sunt destul de sceptic, in general, insa sunt deschis catre orice posibilitate sau explicatie. Cateva dintre intamplari: batai in geam, in repetate randuri, noaptea, fara ca nimeni sa fie prin preajma (auzite nu doar de mine, ci si de altii din casa), lucruri care dispar dintr-un loc si apar in altul, in timp ce nimeni nu se afla in casa, chestii ciudate pe cer, care cu siguranta nu erau avioane sau altceva de genul asta si lista poate continua. Unele probabil ca au o explicatie, insa altele inca ma pun pe ganduri.

| borntotwerk a răspuns:

Buna..am avute cateva intamplari ciudate..eu stau in camin si in fiecare seara in camera unde stau este foarte frig, intr-o noapte eu cu o fata am auzit o fetita cantand desi toata lumea dormea.worried si s-au intamplat mai multe..senzatii ca sunt urmarita.worried

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Luckian

Un prieten a avut, simtea ca il tot urmarea cineva... s-a mutat din tara in tara, dar tot nu scapa de senzatie. Si-a facut o poza si a ivit o silueta alba cu mana pe umarul sau.Nu mai stiu nimic de el...

O zi buna, AfroBelgianu.