| Daanna a întrebat:

Bună. Vreau sa va povestesc și eu ceva ce am văzut la ai mei zilele trecute ...chiar nu știu cum sa cataloghez lucrul acesta si nu știu de ce ma gândesc la el. Era intr o dimineata si mama trebuia sa plece la serviciu și eu mergând pe hol îl vad pe tata cum ii pune mamei mana pe zona intima si începe sa o maseze acolo, el spunând i mamei ca se vede forma la zona intima prin pantaloni ea având o pereche de pantaloni de costum destui de mulați....pe moment am rămas blocată câteva secunde și după m-am dus spre ei si tata a luat mâna imediat eu intrând în alta camera făcându-mă ca nu am văzut nimic, nu le-am zis nimic, ma gândesc sa-i spun mamei ce am văzut, ce părere aveți despre ce am văzut, ma gândesc asa nu știu ce sa spun eu nu sunt foarte mare ai mei având totusi o varsta destul de mare, tata peste 50 si mama 47, menționez ca sunt oameni cu servicii bune văzute bine în societate.

15 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Spune-i maică-ti ce ai vazut și-o sa-ti explice ea ce trebuie sa știi.
Degeaba ne dăm noi cu părerea, poate avea doar mâncărimi și taică-tu o scărpina.

| Daanna explică (pentru LoveSleep):

Mi se pare urat cum ai răspuns

| Furnicuta000 a răspuns:

E bine ca totusi nu a disparut atractia dintre ei. Stiu ca e marcant pentru un copil sa vada asa ceva, dar tatal tau nu stia ca esti acolo. Daca le spui doar o sa se simta stanjeniti, ce ai vrea sa rezolvi cu asta? De ce sa le spui?

| NotNamed a răspuns:

Eh..nu e mare lucru. Doar a atentionat.o ca ii se vede relieful prea evidentut si nu da bine in public. Acum na... daca tot a vazut.o asa a zis sa o si maseze un pic la clitoris. Este ceva normal de care nu trebuie sa te îndoiești. Mai bine pastreaz.o pentru tine. Ar fi penibil sa vorbești despre asta cu maica.ta. Ar fi o atmosfera cringe pentru amandoua.

| Daanna explică (pentru NotNamed):

Înțeleg. Mulțumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai ca sa stiu cum sa explic
Ce ai vazut acolo pare badaran si stiu ca te deranjeaza pentru ca e mama ta
Dar sa stii ca nu e un gest urat e parte din comportamentul de indragostiti
Tatal tau stie cum sa se poarte cu corpul mamei tale
Asa ai aparut si tu
Ignora chestiile astea pe viitor
Daca vrei discuta cu mama ta
Gestul sa stii ca era si un fel de gluma ca oricum nu aveau de gand sa faca sex acolo

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu știu ce înseamnă "eu nu sunt foarte mare" dar ceea ce ai văzut la părinții tăi nu e nimic anormal. Anormal e că n-au fost atenți și i-ai văzut tu.
Părinții pot avea gesturi erotice între ei, nu e nimic ciudat, dar nu în fața ta. Mai ales dacă ești la o vârstă fragedă.
E greu să ți se explice acum, pentru că nu știi ce este erotismul și nici n-ai să înțelegi.

| Daanna explică (pentru AndreeaWTS):

Poți sa mi explici daca dorești ...eu vreau sa înțeleg

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Daanna):

Câți ani ai?

| Daanna explică (pentru AndreeaWTS):

| Alexia26 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Curioaso

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Daanna):

Nu ești atât de mică. La vâsta asta ar trebui să ai măcar noțiunile de bază despre relațiile dintre bărbați și femei.
Ce anume ți s-a părut atât de aiurea la gestul tatălui tău?
Sunt soț și soție, își pot permite orice din punctul ăsta de vedere.
Aiurea e că n-au fost atenți și i-ai văzut tu.

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Alexia26):

Nu e curiozitate.
E exact prima propoziție pe care a scris-o și @Ketamin.

| MzqOn a răspuns:

Buna!
Mana ta - este foarte norocoasă! Are lângă ea: 1bărbat jucăuș love struck

ps: tati - doar se jucahee hee