| Andreea_8014 a întrebat:

vreau sa vorbesc si eu cu un psiholog, dar nu cu cel de la scoala.mai bine zis. vreau sa vorbesc cu un psiholog dar pe mess, pentru.ca mi-e greu sa spun tot ce am pe suflet fata-n fata.sad.Si un psiholog care sa nu rade de mine sau.sa mai zica altele.sa-mi dea sfaturi!
Va rog frumos!
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si cu mine poti discuta ce vrei. Chiar daca nu sunt psiholog, am in spate 20 de ani de lucru cu copiii si cu tinerii, sunt o buna ascultatoare si chiar cred ca te pot ajuta. Lasa-mi ID-ul de mess pe privat, daca vrei

22 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Chiar daca nu sunt psiholog de profesie stiu sa ascult foarte bine si sa dau sfaturi. daca ai nevoie de o prietena lasa-mi id-ul tau si vb pe mess! te pup, ai grija de tine

| thehope a răspuns:

Sa stii ca si eu vreau sa merg la un psiholog si am mai spus asta... daca s-ar intalni sa vorbesti cu un psiholog pe mess...ar fi ceva... dar nu prea cred ca ai sanse sa gasesti asa ceva, plus ca altfel vorbesti cu omul fata in fata...Stiu k e cam ciudat sa iti deschizi sufletul asa usor in fata unei persoane pe care nu o cunosti(eu ma gandesc la mine... daca ma voi duce la un psiholog a carei figura sa nu imi inspire incredere sau sa para dur...rigid...apai eu nu vorbesc cu omul respectiv nici sa ma impusti)...insa trebuie sa iti iei inima in dinti si sa te duci la un specialist daca simti ca asta trebuie sa faci...

| vip 2010 a răspuns:

HEY... te pot ajuta cu mare placere daca vrei lasa'mi id in pvt... te pup :*:*

| plasticstyle a răspuns:

Hey si eu te pot ajuta. daca e ceva, lasa'mi id ul

| mikilaina a răspuns:

Buna Andreea,

Cred ca nu vei gasi usor id-ul unui psiholog, este o informatie confidentiala asemeni numarului de telefon si nu cred ca te va incumeta cineva sa isi lase id-ul de mess. Iti recomand ca consulti un psiholog care ofera consiliere prin chat. Site-ul topexperti.ro ofera un astfel de serviciu - consiliere psihologica online. Incerca si sunt sigura ca vei gasi raspunsuri la intrebarile care te framanta. Este testat si verficat de minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa fi propiul tau psiholog totul porneste de la cum gandesti tu autocontrol, gandeste pozitiv si o sa fi ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da baga id meu in lists sh te pot ajuta eu fac o scoala pentru psihologiehappy Te pot ajuta cu cea mai mare placerehappy Iti pot da niste sfaturi pentru problemele tale si nu sunt o persoana care sa rad sau alte nimicurihappy Add: gaabytzzuletz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E un nume de fata.Asa ii place ei sa i se spuna probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani avetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu ii niciu o probleme uite id meu si o sa vb si eu am avut multe probleme si is in stare sa dau sfaturi add:cretulinadiana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un cabinet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa vorbesc cu un psiholog si ns ce sa fac vreau un psiholog cu care sa vb pe mess si sai pot zice orce care poate sam dea sfaturi acesta ii id meu:balau_florentina sau flori_balau astept raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu mine sunt fata si poate te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc marcu oana ce sa antamplat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Candva scapi fii calma iti doresc un viitor minunat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. si eu as vrea sa vorbesc cu un psiholog.va rog sa ma cautati pe id-ul meu:andreianelis@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreia nu trebuie sa iti fie rusine.sau daca vrea cineva sa te ajute asta nu inseamna ca trebuie sa rada de tine.eu ma numesc Andreia nu sunt psiholog dar pot daca vrei sa vorbim sa te ajut sa te descarci.id-ul meu este d33utza2010 daca vrei poti sa vorbim cu mine ai grija de tine Andreia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi cu ce pot sa teazut nu inteleg nimic de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti pe net 1 psiholog. cel mai bun pentru tine este mama ca te intelege cel mai ok.incearca sa fii prietena cu ea, pentru ca are mai multa experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da