| Pukka99 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat de la mine din sccoala si nici nul cunosc foarte bine dar imi place la nebunie de el am idiul lui dar mi chiar rusine sai vorbesc stiind ca poate o sa zica nu pot sa vorbesc sau daca -ii zic sentimentele sa rade de mine ce sa fac ma puteti ajuta? dau funda urgent va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vorbesti.cel mai bine ar fi fata-in-fata, dar daca esti mai timida e bine pentru tine ca ai id de mess.Nu-ti fie rusine! Nu prea ai sanse sa se rada dar in cel mai rau caz nu baga in seama tot ce zice! Multor oameni le place sa isi bata joc,iar daca se va rade inseamna ca face parte din acei oameni, si nu este bun pentru tine! Daca iti va spune simplu nu sau nu pot pentru ca am iubita, atunci macar sti ca ai incercat.Niciodata nu te intrista daca vei fi respinsa! Nimeni nu este perfect. Daca te simti macar gandeste-te ca mai sunt baieti pe lumea asta.Succes in continuare! Sper ca ti-am fost de ajutorwinking.

3 răspunsuri:
| Pukka99 explică:

Nu-i nimic :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te simti trista*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mersi pentru funda chiar aveam nevoie de ea.Din pacate sunt inca junior si nu pot sa trimit mesajesad.