| pisi21 a întrebat:

Buna vreau si eu cele mai bune minciuni pentru a primi o suma de banii de la parintii...dau funda la cea mai buna

Răspuns Câştigător
| Andrada003 a răspuns:

Buna.Imi pare rau ca te dezamagesc, dar nu e bine sa minti sad.
Stiu ca o sa iei in considerare acest raspuns fiind foarte prost, dar asta este adevarul sad

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Andrada003):

Mama... esti de groaza. Fata ti-o cerut o minciuna si tu o iei cu "nu-i bine". STie si ea ca nu-i bine, ea vrea minciuna, deci ori o spui ori shhhhht straight face...

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cea mai buna ii cea care pare cat mai realawinking