| anonima4all a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi : daca acum sunt la liceu cu profil mate-info intensiv info, ce facultate pot urma? mai multe optiuni va rog!

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

happy, eu am terminat anul asta mate-info si sunt la geografie. Geografia chiar era singura materie din liceu la care ma pricepeam, eu cica visam sa ma duc la politehnica dar imi stricam tineretea. Du-te unde vrei, unde crezi ca poti sa faci fata.

Sfat : nu te inscrie la facultati particulare. O diploma de facultate particulara nu seamana cu o diploma de la facultate de stat.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu conteaza profilul liceului, poti urma ce facultate doresti.

| anonima4all explică:

Apropo, va spun ca nu ma pricep deloc la mate si ce e legat de ea .cu toate ca sunt la acest profil.va rog dati-mi niste sfaturi niste optiuni pentru facultate.

| anonima4all explică:

Si ce m-ati sfatui asa in general si dc?