| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb ceva in legatura cu ce mi se intampla ca eu nu mai inteleg nimicstraight face. Deci sunt cu un baiat de o saptamana dupa parerea lui, dar din principiul meu de 3-4 zile pentru ca atunci a fost ceva mai concret.Acum 2 zile ne-am certam, adica vorbeam pe messenger, glumeam si il intreba eu X ma iubesti? Si el a tinut-o in glume pana pe la ora 2 dimineata eu enervandu-ma de nu mai puteam.Pana la urma, nu stiu ce i-a venit si imi spune "tu nu ma iubesti". M-am enervat ne-am certat, el mi-a spus un cuvant care m-a scos din minti, cand a iesit el mi-a spus noapte buna eu nu i-am raspuns.Ne-am intanlit a doua zi pe strada nici buna nu i-am dat, pe urma ne-am mai intanlit si cand m-a vazut a trecut strada.Pe urma pe la 11 si ceva, noaptea ma suna sa ma intrebe ce fac, sa-mi spuna ca a plecat si el cu baietii la disco si fiind prea mare galagie a zis ca ma suna cand ajunge.Pe urma ma suna pe la 12 si vorbea cu mine cu "tati", imi spunea ca mi-a promis ca ma suna cand ajunge si m-a sunat.Acum problema:daca noi eram certati eu ce sa inteleg din asta? De ce mai m-a sunat? Ce urmareste?straight facecrying Nu mai inteleg nimic un sfat va rogcrying

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

Sfaturile in situatziile astea sunt de prisos, tu nu sti ce sa crezi? Cati ani ai sa imi trimiti PM, baietii sunt foarte dificili la fel ca voi, ii place de tine stai cill dar omu s-a dus in club si s-a cam ametit cu baieti, iar un baiat suna intotdeauna pe fata la care tine cand e singur si se duce toata distractzia cu baietii, asa faceam si cu cu prietena mea si acum avem 1 an si mai bine de jumatate de cand suntem impreuna. Nu te mai enerva pentru nimic o sa se mai intample important e sa ii arati ca tu poti gasi pe altcineva oricand ca sa nu mai fie atat de sigur ca daca se cearta cu tine tu nu mai poti iesii din casa fara el, si problemele sunt rezolvate. Daca nu iti place taie relatia de acum sau accepta-l asa cum ewinking pentru ca mai tarziu vei regreta ca nu ai schimbat ceva si ai pierdut ani din viata, daca te poti obisnuii cu suspansul e perfect, o sa iti placa si mai mult imprevizibilul unui baiat.

5 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

...mda acum pot eu sa va spun ce s-a intamplat. El e cu alta[una de varsta mea o fata "foarte cuminte", a umblat cu unu` insurat], totul s-a terminat, asta e.Viata merge inainte.Mersi mult totusi ca mi-ati raspuns. pup:-

| MoreTime a răspuns:

Pai tu ai inceput prima cu glume, in dragoste nu glumi despre dragoste ci despre voi, despre altii, despre orice in afara de dragoste.
El te-a sunat, pentru ca nu vrea sa piarda relatia, dar era ofticat atunci pe moment ca il luai cu glume...thinking
Poti continua relatia daca doresti, daca nu, cand te suna zii o injuratura in turcabig grin

| Monikoue a răspuns:

Poate vrea sa te calce pe nervi, si sa fi fost cu tine doar pentru ca esti frumoasa sau etcc...si mie mi s-a cam intamplat cam aceiasi lucru. Poate ca vrea sa afle daca il mai placi, ca sa se intoarca la tine( sau sa te paraseasca); depinde de raspuns. As spune mai degraba ca vrea sa te enerveze...asa sunt baietii.

| Antonella_1903 a răspuns:

Am avet si eu un prieten de genu asta...era un nesimtit.cand avea el chef vb la telefon prin mesaje ne intalneam ne luam in brate ma tine de mana etc.cand vroiam si eu sa vb sau asa aproape ca u ma baga in seama asa ca ne.am despartit. iar acum nici nu ma mai saluta.Sincer iti spun din propria experienta decat cu baietii de genul asta mai bine lipsa.Asa ca mai bine iti gasesti pe altcineva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna happy eu cred ca el inca te iubeste si vrea sa va "impacati"