| Crisstttina a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu de aniversarea noastra ? :d ( mai sunt 2 saptamani si nu am nici o idee :-ss _)

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| arvamircea a răspuns:

Poi daca as fi eu cel mai mult mi-ar placea un bilet la meci.(orice meci)

| Frankie a răspuns:

Cea mai proasta intrebare... ce varsta are prietenul tau? de cand sunteti impreuna? cum e el? asa poti sa ii faci cadou un ursulet roz si pufos cu poza ta imprimata pe burta ursuletului(scarbos).

| Crisstttina explică (pentru Frankie):

Are 18 ani happy

| Himera a răspuns (pentru Crisstttina):

De cand sunteti imrepuna?

| Crisstttina explică (pentru Himera):

Facem 2 ani happy

| Himera a răspuns (pentru Crisstttina):

Poti sa faci un filmulet sau un caiet cu poze din povestea voastra. Cum v-ati cunoscut, cum te-ai simtit atunci, ce ai apreciat cel mai mult la el. Un fel de jurnal al relatiei voastre, ai prins ideea. Avand 2 ani impreuna, ai ce povesti...

| Crisstttina explică (pentru Himera):

Mersi de idee happy