| Emma_6271 a întrebat:

Bunalove struck.
care`mi
da
si mie niste
idei de >poze?:".
un site >ceva?:
fundalove struck.

3 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Buna Emma.
Te poti duce afara si sa faci poze peisajului.

| Yumiii a răspuns:

Salut big grin

1.Ai putea sta intr-ul picior cu o umbrela ridicata sa zici ca parca te-ar lua vantul big grin

2.Desenaza-ti o inimiora pe mana si puneti mana peste fata dar inimiora trebuie sa fie nu pe palma.intelegi uh big grin asa puneti mana peste fata si fa-ti poza click laughing

3. ia o frunza mare in mana si fa o poza dar tine aparatul nemiscat si fa-ti alta [cel mai bine e sa faca altcineva poza] in care stai bosumflata si cu programul paint shop pro 8 [e de descarcat big grin] ti le suprapui o sa iese minunath :X

4. Ai putea sa tii o bricheta in mana [poza sa fie fkta dintr-o parte big grin ] si mno sa tragi la imprimanta o poza de ia ta cu susul in jos si sa o decupezi [pe tine] si sa para ca ii dai foc inteleegi?big grin

Nu sunt multe dar ies geniale crede-ma :X:X