| AdelinaAdell a întrebat:

Buna!; x puteti sa imi dati si mie niste statusuri triste pentru prieteni care te-au dezamagit sad! Plizz! Dau FUNDA:*

2 răspunsuri:
| ๓คгเคภค a răspuns:

1) Prietenii falsi sa dea buzz, acum fac prezenta
2)Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân … înseamna ca n-au fost
3)Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
4)Un prieten adevarat iti da bani si nu tii cere inapoi, un prieten fals iti da ceva, ii esti dator cu viata
Prieteni ca tine gasesc la orice colt de strada.

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Daca razi, toti vor rade cu tine? daca plangi, vei plange singur

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.
5)Prietenia adevarata e ca atuni cand faci pipi pe tine. Toata lumea poate vedea asta, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il aduce

♥Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor.Mor incet.simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara."

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Multe barfe. multe tarfe. asa-i viata cand te`apuc greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa
1.Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!
2.Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.
3. In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
4. omplimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.
5. Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
6. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!
7. As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt...
FUNDA?