| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Bunalove struckkiss Un baiat de care imi place a fost cu alta fata inainte sa afle ca il plac.Acum mi-a spus ca ii place de mine, ca nu am defecte, ca sunt mult mai frumoasa decat fata cu care a fost.Problema e ca acum e din nou cu ea.Si cand l-am intrebat de ce este impreuna cu ea daca mi-a zis acele lucruri.El mi-a spus ca este cu ea ca sa isi bata joc de ea.Si sa nu imi fac griji ca pe mine ma placelove struck Acum nu stiu daca vrea sa isi bata joc de mine! Voi ce credeti? Ce ar trebui sa fac? Plizz raspunsuri repede!:Xkiss Cel mai bun raspuns va fi castigatorlove struck

Răspuns Câştigător
| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Eu nu cred ca daca te-ar placea ar ramane cu alta din tr-o cauza anume, oricare. Dupa parerea mea ar trebui sa ii spui fetei aceleia iar ea sa nu ii spuna lui. Sa il intrebe chestii de genul sa vezi daca se da de gol. In ori ce caz daca trece asa de la o fata la alta nu e de bine...