| Didisor28 a întrebat:

Am mai pus o intrebare asemanatoare acum ceva timp, dar...cum nu am primit un raspuns concret...am zis sa va mai intreb o data.
Vreau sa-mi cumpar un bichon maltez din Animax (deoarece nu am canise in zona, si nici crescatori).
Intrebarea mea este urmatoarea: Care este pretul (in lei) al unui bichon maltez in Animax.
Va intreb asta deoarece nu am mai mers pana acum intr-un petshop, eu nemaiavand animale pana acum. happy

2 răspunsuri:
| anonim70 a răspuns:

Cel mai bine cumparati de pe olx ca ii vand mai ieftin uni oameni sant mai scumpi la pret in magazin.

| anonim70 a răspuns:

Eu mi-am luat catelus femela shish tzu de pe olx de la o femeie care sta la apartament cu 500 lei nu are purici avea 6 saptamani cand am luat-o acum se apropie de 3 luni si e o scumpa o ador pe catelusa mea.