| MillionDollarBaby a întrebat:

Nu stiu cum sa zic. e ciudat rau, spun asta aici nu ca as avea neaparat nevoie de vreun sfat ci doar pentru faptul ca vreau sa ma descarc ..am 18 ani si acum vreo 5 luni am cunoscut o fata cu 2 ani mai mica decat mine. am ajuns sa fim impreuna si pot spune ca a fost o relatie foarte frumoasa, parintii ei ma cunosc. am iesit cu ei in oras, toate frumoase. in relatia asta am dat ce am avut mai bun din mine, am iubit-o si inca o iubesc din tot sufletul meu, i-am demonstrat asta. in fine si stiu ca si ea pe mine dar ea e genul de fata care nu prea isi arata sentimentele. pot sa zic ca sunt genul ce simt aia fac. nu ma ascund niciodata de sentimente si ea stie asta pentru ca i-am demonstrat de f multe ori cat de mult o iubesc, in general pot spune ca a fost o relatie frumoasa insa cu mici "certuri" sa zic asa ca aproape in orice relatie. toate astea pana acum 2 seri cand imi trimite un mesaj care m-a facut sa vars automat o lacrima. 2 -3, imi spune ca ea simte ca relatia nu mai merge si ca ne-am racit unul fata de altul cu toate ca eu o iubeam mai mult si mai mult pe zi ce trece. chiar nu stiam cum sa-mi explic chestia asta ca dupa 5 luni frumoase sa vina si sa zica ca nu mai vrea sa fim impreuna. normal mi-am pus intrebari peste intrebari pentru ca nu imi explicam de ce ar face asta si am intrebat-o daca intre noi a mai aparut si o a 3-a persoana, am rugat-o frumos sa imi zica daca e asa pentru ca nu se intampla nimic daca imi spune adevarul, ea negand treaba asta, ea fiind o persoana care pot sa jur ca nu minte, deci o cred. Ea mi-a spus ca vrea sa fim prieteni un timp dupa care sa o dam iar in sentimente. lucru pe care eu nici nu vreau sa ma gandesc la faptul asta. chiar nu stiu ce-i in capul ei. Poate problema e la mine ca am fost prea bun cu ea si acum sufar ca idiotu. Poate stie cineva mai trecut prin viata care ar fi explicatia. chiar as vrea s-o stiu. happy O zi cat mai faina.

4 răspunsuri:
| Aeri a răspuns:

Mai știu băieții să iubească? :O

| MillionDollarBaby explică (pentru Aeri):

Ce vrea sa insemne asta? daca te referi la mine afla ca am iubit dincolo de limite, m-am autodepasit pot spune. nici eu nu credeam ca pot sa iubesc asa. nu inteleg ce vrei sa zici big grin

| Aeri a răspuns (pentru MillionDollarBaby):

Nu am nimic cu tine, dar ai vorbit așa înflăcărat despre ea și despre iubirea pe care i-o porți, iar eu personal nu cred că mai există băieți care să iubească de aceea am avut reacția asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur este vorba de o a treia persoana.