| Ovidiu95 a întrebat:

As dori sa stiu părerea voastră despre emigranții noștri, ce l-ați întreba pe un tânăr roman care își exprima dorința de a pleca din tara?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cand pleci?

| RAY a răspuns:

Sa plece cat mai repede, ce naiba sa faca in Romania?

| OldSoul a răspuns:

Ce sa-l intreb?
E destul de evident ca nu are ce face in tara asta, daca locuri me munca decente nu sunt, ce ai vrea? Sa stea aici pe 800 de lei si sa munceasca 10 ore pe zi in cele mai josnice conditi?

| J0B0MAT a răspuns:

Unde pleci?
Te mai intorci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nici o părere, fiecare cu ce-l doare, mnu?
Păi pentru oamenii ăștia am decât două întrebări :
-Te mai întorci?
-Când te întorci?

| MrLucas a răspuns:

Nu am o parere prea buna, am intalnit o gramada de romani pe unde sunt, 90 % din ei fiind niste ipocriti, egoisti fara scrupule.Sunt constient ca sunt si romani ok in strainatate, pacat ca ii intalnesc rar.