| SuPrAaDoZaaDeViSe a întrebat:

Dupa parerea voastra, cand credeti ca basescu va pleca.

Răspuns Câştigător
| BabyBugsBunny a răspuns:

Parerea mea este asta: Daca nu va vrea sa plece cred ca va fi executat odata si odata deci ar trebui

9 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Atunci când vei înţelege că o întrebare se termină întotdeauna cu "?".

| SuPrAaDoZaaDeViSe explică (pentru Nuvăsufăr):

Nu e o intrebare.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru SuPrAaDoZaaDeViSe):

"când credeţi că băsescu va pleca?" E o întrebare mă cap de lemn.

| SuPrAaDoZaaDeViSe explică (pentru Nuvăsufăr):

Am spus nu am intrebat pentru ca am zis"Dupa parerea voastra..."Nu am folosit un ton interogativ cap patrat.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru SuPrAaDoZaaDeViSe):

Când vei depăşi nivelul de inteligenţă a unui cornet de îngheţată să mă anunţi.

| st3fDub a răspuns:

Cand o sa vrea muschiu' lui...nu vad alta varianta sincer.

| marykid13 a răspuns:

Eu cred ca o nu o sa plece singur... poate doar o sa fie "executat"