| Pusycat a întrebat:

Catelusa mea(un caniche de 4 ani) este gestanta.Exista vreun mod sa stiu cam cand va naste si cati puisori va naste. Ultima data a nascut 8 puisori.Dau funda la cel mai rapid si folositor raapuns!

Răspuns Câştigător
| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Cea mai sigura metoda e sa mergi la veterinar si sa iti dea el informatiile pe care le poate afla. Alte metode mai sigure nu cred ca gasesti.

| Pusycat explică (pentru Peter_Achim_1992):

Multumesc mult! Raspunsul tau m-a ajutat! Am fost la veterinar si mi-a zis ca va avea 9 pui sanatosi si asa a fost!

1 răspuns: