| ReTz a întrebat:

cum as putea sa abordez o fata cu care nu prea am nimic in comun decat faptul ca suntem in aceeasi clasa? Astept raspunsuri, acord Funda!

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Pai nu o sa suferi daca mergi si vorbesti cu ea, mai degraba suferi acuma ganditute ca nu o ai, incearca sa fi mult mai apropiat de ea si cu timpul o sa reusesti sa iesi cu ea si de acolo incepi sa o cunosti mai bine si bineinteles daca va potriviti o sa fiti impreuna.Si majoritatea fetelor sunt asa pentru ca vor sa aiba multa afectiune din partea noastra si sa nu fi misogin, numai bine si succes!

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Incearca sa o cunosti mai bine,mergi si spune-i ce planuri ai deseara,ce spui de o iesire ca as vrea sa te cunosc mai bine sau daca nu vrei sa fi asa direct, incearca in fiecare zi sa ii dai mai multa atentie, adica du-te intreab-o ce filme ii plac, daca calatoreste etc, succes!

| ReTz explică (pentru Predator30):

Imi place de ea, dar mi-e teama sa ma indragostesc sau chestii de genul, mi-e teama ca sa nu cumva sa sufar daca cumva ma refuza sau...intelegi? De aceea nu stiu ce sa fac, nu prea nici un impuls din partea ei si de asta nu prea am incredere in mine...happy

| Predator30 a răspuns (pentru ReTz):

Pai nu o sa suferi daca mergi si vorbesti cu ea, mai degraba suferi acuma ganditute ca nu o ai, incearca sa fi mult mai apropiat de ea si cu timpul o sa reusesti sa iesi cu ea si de acolo incepi sa o cunosti mai bine si bineinteles daca va potriviti o sa fiti impreuna.Si majoritatea fetelor sunt asa pentru ca vor sa aiba multa afectiune din partea noastra si sa nu fi misogin, numai bine si succes!