| Gilberta a întrebat:

Imi deschid si eu un mic restaurant si am avea nevoie de un discurs pentru inaugurare. Mi-am format eu cateva idei insa as avea nevoie si de ajutorul vostru. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Felicitari pentru investitie!
Poti sa il scrii sa vedem si noi cam la ce te-ai gandit? Plus ca am avea nevoie sa stim si in ce circumstante vei spune discursul:rudelor,partenerilor,clientilor la deschidere? Sau e pentru toti,si pentru clienti,si rude&parteneri? Si necesitam si detalii putin mai personale,stii,pentru decorarea discursului si multumiri:cati ani v-ati chinuit sa construiti,cum va venit ideea,ce persoane v-au ajutat, cu bani sau sprijin, carui tip de clienti se adreseaza, ce stil are restaurantul, etc.
Succes si sa aveti multi clienti! happy

| Gilberta explică (pentru fdhgcvnb):

Discursul il voi tine saptamana viitoare atat pentru rude, parteneri cat si pentru prietenii care imi vor fi alaturi. Va trebui sa-i multumesc mamei mele pentru tot sprijinul acordat, unei prietene care imi este asociata si unui domn inspector care mi-a fost alaturi in tot timpul acesta. Nu este un restaurant foarte mare, e ceva micut cu specific romanesc. Multumesc anticipat

1 răspuns: