| CroitoruOctavian1951 a întrebat:

Bună ziua,
În primul rând vreau să vă mulţumesc că aţi căutat să-mi daţi un răspuns cat mai rapid (Duck Dogger şi Ovidiu68) însă cu părere de rău aceste variante nu merg, deoarece subtitrarea nu este ataşată ci inscripţionată pe film.
Cu BS Player nu găsesc subtitrări la aceste filme, iar Extract GUI (Dupăconvertirea în MKV) nu vede decât fişierele video şi audio, nu şi subtitrarea.
În concluzie, pot spune că am sperat să existe o cale de extragere a subtitrării (Invers decât la inscripţionare) însă nu am reuşit să o găsesc.
Dacă ştiţi răspunsul vă aştept cu drag să-mi spuneţi cum să procedez.
Vă mulţumesc

1 răspuns:
| DuckDogger a răspuns:

Cu mare placere. Incearca sa iei alta versiune. Sau, daca poti uita-te pe internet.
Chiar nu stiu ce ar trebui facut