| templemadalina a întrebat:

Hei buna, mi-am facut o prietena acum din semestrul doi la liceu si maine e ziua ei, va roggg scrieti-mi un mesaj frumos sa-i trimit, nu prea am idei ce mesaj sa.i trimit ceva in genu " ca ne-am cunoscut de puțin timp " va rooooog din suflet!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"Desi ne-am cunoscut de putin timp, tu esti mai tare decat orice materie si o suta de prieteni la un loc asa ca iti multumesc ca ai acceptat sa`mi fii alaturi.La multi ani de vise, fericire si cat mai multe nebunii impreuna."

| fabiana14 a răspuns:

Vreau să îți mărturisesc că tot ceea ce simt eu pentru tine este dragoste. Da, până la urmă am spus-o. Mă simt și eu uimit și copleșit de stările și trăirile care sunt în sufletul meu. Ceea ce simt nu pate fi descris în cuvinte... e prea intens, prea de neînțeles pentru mine, care nu am simțit niciodată până acum așa ceva. Faci (câți ani face). Vreau să fiu acolo, să-ți zic cât de mult te iubesc și când o să faci 60, 70 și poate chiar și mai mulți ani! Te iubesc, (numele ei) și n-aș vrea să mă părăsești prea curând