| Moga_Victor_1947 a întrebat:

Bună ziua.Pot conecta o camera de supraveghere exterioară doar folosind telefonul mobil pe date, sau trebuie sa am wi-fi? Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu poti pentru ca camerele se conecteaza numai la wi-fi sau cu cablu net! Configurezi camera la netul de acasa apoi printr-o aplicatie poti vedea camera si prin telefon!

| Moga_Victor_1947 explică:

Mulțumesc frumos! Casa este departe de București și nu as vrea sa am in permanenta curentul electric deschis, chiar și pentru o priza de alimentare a routerului. Panoul solar sau acumulatorii nu rezolva problema din punct de vedere a duratei de funcționare.Multumesc pentru răspuns.